Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

Zmaga selekcije U7 na turnirju v Odrancih!

Turnir U7 Odranci 4

V soboto 13.2. se je selekcija U7 pod vodstvom Damjana Vozliča, udeležila turnirja v Odrancih. osmimi prijavljenimi ekipami so se naši odrezali več kot odlično in osvojili 1. mesto.

V skupini so se pomerili z ekipami NK Odranci, NŠ Ižakovci, NŠ Lendava in vse 3 ekipe tudi premagali in tako osvojili 1. mesto v skupini. V polfinalu so se nato pomerili z vrstniki iz NK Veržeja in jih premagali z minimalnim rezultatom 1:0. Za osvojitev turnirja so morali premagati ekipo NŠ Čarda, kar jim je tudi uspelo. Izdi v finalu je bil 4:2 za naše mlade nogometaše. Zraven zmage je Ljutomer odnesel domov tudi pokal za najboljšega strelca turnija, to je bil Vid Gorjak.

Čestitke ekipi in trenerju za odlične uspeh! ;)

Turnir U7 Odranci 2  Turnir U7 Odranci 4  Turnir U7 Odranci 5  Turnir U7 Odranci 6

Turnir U7 Odranci 7  Turnir U7 Odranci 8  Turnir U7 Odranci 9  Turrni U7 Odrnaci 10