Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

U-13

Zmaga 7:0 proti ŽNK Pomurju

Ljutomer - Selekcija U11 se je v četrtek 16.10.2014 udeležila turnija v Ljutomeru.  Na turnirju so sodelovale ekipe iz Cvena, Ižakovec in ŽNK Pomurja. Ljutomerčani  so dosegli 2 zagi in 1 poraz.

V prvi tekmi so premagali "sosede" iz Cvena z rezultatom 7:0. V drugi tekmi so  se pomerili z ekipo iz Ižakovec in žal izgubili z 0:2. V zadnji tekmi so še igrali  proti ženski ekipi ŽNK Pomurja in zagali z 3:0

Preberi več

Zmaga proti ŽNK Beltinci

phoca thumb l u13 ljutomer znk beltinci okt 2013 21Ljutomer – Četrti krog lige U-13, skupina A, je prinesel zanimivo srečanje na Stadionu v Ljutomeru, kjer sta se pomerili ekipi NŠ Ljutomer in ŽNK Pomurje Beltinci. Ljutomerski mlajši dečki so bili na koncu nekoliko uspešnejši in so premagali gostujoče deklice z rezultatom 3:1,ob polčasu pa je bil izid neodločen 1:1. Trener Ljutomerčanov Primož Munda

Preberi več

Točka iz gostovanja

NŠ Ljutomer U-13Veržej - Ljutomerska selekcija U-13 je v drugem krogu lige U-13 MNZ Murska Sobota gostovala v Veržeju in se domov vrnila s točko. Po prvem polčasu so varovanci trenerja Munde zaostajali 0:1, v drugem polčasu pa zaigrali

Preberi več

Tretje mesto za U-13

Turnir Rakičan 2013Rakičan – Nogometni klub Rakičan je minuli vikend organiziral močan mednarodni turnir za mlajše selekcije, sodelovala pa je tudi naša selekcija U-13 in zasedla zelo dobro tretje mesto. V nadaljevanju prispevka najdete slike s turnirja, katere nam je posredoval Žiga Zelko.