Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

U-19

Poraz z igralcem manj

u19 Ljutomer Puconci okt 2013 50Ljutomer – Prestavljeno srečanje 9. Kroga 1. MNL U-19, med ekipama NŠ Ljutomer in NK Kema Puconcev, je bilo odigrano danes, 31.10.2013, vse tri točke pa so odnesli gosti iz Puconec. Že v prvem polčasu je bil izid enak kot na koncu srečanja 1:2, v domači vrsti pa je bil v 32.minuti izključen Tilen Semenič.

Preberi več

Prva zmaga v gosteh

u19 serdica ljutomer okt 2013 27SerdicaLjutomerčani so se v 8. Krogu odpravili na gostovanje k visoko uvrščenim vrstnikom iz Serdice, ki na domačem terenu do tega kroga še niso poznali poraza.  Na razpredelnici je bila Serdica pred tem krogom na visokem drugem mestu,

Preberi več

Derbi začelja Ljutomerčanom

u19 carda ljutomer sep 2013 8Ljutomer – V šestem krogu 1. MNL U-19 so varovanci trenerja Mateja Vrbančiča uspeli premagati zadnje uvrščeno ekipo iz Ižakovec in se zasluženo veselili premiernih treh točk v tej sezoni. Po prvem polčasu so imeli Ljutomerčani prednost dveh zadetkov, v drugem delu srečanja pa samo še potrdili svojo premoč na tem srečanju,

Preberi več

Zanesljivo čez prvo oviro

Aljaž SlokanRogašovci - Ljutomerska mladinska vrsta je v prvem krogu tekmovanja za Pokal MNZ/NZS gostovala pri ekipi Goričanka v Rogašovcih in zabeležila zanesljivo zmago z rezultatom 1:6. Ljutomerčani so od prve minute naprej prevladovali na igrišču in si nizali priložnosti za zadetek, kapetan Nino Novak pa je prvi zadel v 23. minuti...

Preberi več

Nov poraz Ljutomera

u19 carda ljutomer sep 2013 1Martjanci – Ljutomerska mladinska selekcija U-19 tudi v petem krogu 1. MNL U-19 ni uspela zabeležiti prve točke v letošnji sezoni, saj se je z gostovanja v Martjancih vrnila poražena. Precej zdesetkana ekipa trenerja Mateja Vrbančiča ni bila v tako podrejenem položaju na igrišču,